Antalya KARHAN Oto Servis periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemleri kapsamında BMW marka araçların hızlı ve etkili servis sistemi ile BMW markanıza özel teknolojik cihazlar ve BMW servis konusunda profesyonel ekip ile kusursuz bir servis hizmeti sunmaktadır.

BMW marka otomobiller gerçek anlamda deneyimli ustalar tarafından müdahale edilmesi gereken araç sınıfından olup özel takım ve diyagnoz araçlar kullanılarak müdahale edilmesi gereken sınıftadır.

KARHAN OTO SERVİS Merkezinde BMW konusunda uzman ve eğitimli ustalarımız ile modern cihazlar nezdinde arıza tesbitleri yapılmakta müşterimizin yanında bulunan bulgulara yapılması gereken tüm müdahaleler ve gerekli olan yedek parçaların onaylanması ile hızlı bir şekilde işlemler başlamaktadır.

En uygun süreçte yapılan işlemler sonrasında son kontrolleri yapılan BMW Marka aracın teslim aşamasında kullanıcıya tüm işlemler ile ilgili bilgiler verilip gelecek seferdeki bakım için yapılması gerekenler de müşterimize bildirilmekte ve bakım arası keyifli sürüşler için aracı teslim edilmektedir.