Antalya Karhan Özel Oto Servisi periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım işlemleri kapsamında Mercedes Benz marka araçların hızlı ve etkili servis sistemi ile Mercedes Benz markanıza özel teknolojik cihazlar ile Mercedes Benz Özel Servis hizmeti sunmaktadır.

Mercedes Benz marka otomobiller gerçek anlamda deneyimli ustalar tarafından müdahale edilmesi gereken araç sınıfından olup özel takım ve diyagnoz araçlar kullanılarak müdahale edilmesi gereken sınıftadır.

KARHAN ÖZEL OTO SERVİS Merkezinde Mercedes Benz konusunda uzman ve eğitimli ustalarımız ile modern cihazlar nezdinde arıza tespitleri yapılmakta müşterimizin yanında bulunan bulgulara yapılması gereken tüm müdahaleler ve gerekli olan yedek parçaların onaylanması ile hızlı bir şekilde işlemler başlamaktadır.

En uygun süreçte yapılan işlemler sonrasında son kontrolleri yapılan Mercedes Benz Marka aracın teslim aşamasında kullanıcıya tüm işlemler ile ilgili bilgiler verilip gelecek seferdeki bakım için yapılması gerekenler de müşterimize bildirilmekte ve bakım arası keyifli sürüşler için aracı teslim edilmektedir.

Antalya Güzeloba Özel Servisimiz Mercedes Benz marka başta olmak üzere Avrupa markaları, Amerikan markaları, Japon marka otomobiller ve Kore menşeili araçlara ayrı ayrı mudahale edebilme kabiliyetinde olan ustalardan oluşan kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Özel Oto Bakım Merkezidir.