Karhan Oto Servis Antalya servis merkezinde her türlü aracın her nevi motorları konusunda eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile motro bakım ve yenileme hizmetleri vermektedir.

Silindir sayısına göre değişim gösteren mnotorlar, ateşleme türüne göre olan motorlar, yakıt türüne göre farklılık arzeden motorlar, hava besleme sistemli motorlar, zamanlama sistemli motorlar ve soğutmalı motorlar konusunda tam uzmanlaşmış kadrosu ile en hızlı ve ekonomik koşullarda çözüm odaklı tamir bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır.

Bir aracın hareket beyni olarak tanımlayabileceğimiz motorlar en önemli aksamdır. Motor sağlığı sürekli bakımlı bir araç olması durumunda çok uzun süre korunmaktadır. Aldığımız yakıta, sonrasında tüm filtrelere gereken ihtimamı göstermemiz durumunda sorunların başında tesbit edeilerek çok düşük meblaglara sorunların ortadan kalkması mumkun olabilmektedir.

Karhan Oto Servis hasar tesbit personelleri periyodik bakımlarınızda tüm motor kontrollerini yapmakta, sorunlar ciddi hasar açmadan mudahale yapılması için sizleri bilgilendirmektedir.